Ubuntu-RS forumi
Upgrade sa Ubuntru 14.04 na 16.04 - Verzija za Štampu

+- Ubuntu-RS forumi (http://forum.ubuntu-rs.org)
+-- Forum: Ostala aktivna izdanja (/Forum-ostala-aktivna-izdanja)
+--- Forum: Ubuntu 14.04 LTS Trusty Tahr (/Forum-ubuntu-14-04-lts-trusty-tahr)
+---- Forum: Ubuntu14.04 LTS Trusty Tahr - Instalacija (/Forum-ubuntu14-04-lts-trusty-tahr-instalacija)
+---- Tema: Upgrade sa Ubuntru 14.04 na 16.04 (/Thread-upgrade-sa-ubuntru-14-04-na-16-04)

Upgrade sa Ubuntru 14.04 na 16.04 - jolemisa - 15.01.2018. 01.07

Posto sam ranije probao ovaj Ubuntu 16.04,a nism mogao da uklopim vreme sa Win.-om.Veceras mi se ponudio Apgrejt sa 14.04 na 16.04,prihvatio sam i uradio.da ni Skype nije hteo na 16-ci.posle apgrejta sve radi kako treba,normalno i Skype,a i uspeo sam da pogledam malo bolje terminal na 16.04 i naso gde treba da se promeni komanda za vreme,sa "o" na "1" i sada je uskladjeno vreme.verovatno sam prosli put bio premoren i nisam dobro procitao komande.Sada je sve u redu i malo cu ostati na ovom Ubuntu,pa cu kasnije probati ponovo i Linux Mint,pa sta mi se bude najvise svidelo to cu ostaviti.Hvala svima koji su pokusali da mi pomognu oko resenja za ovo vreme.A ja sam bio zapeo odjednom da probam 2 OS-a i na kraju se vratio na 14.04.treba biti uporan,jer samo Win. nije neko resenje treba covek uciti i o drugim OS-ima.Jos jednom svima puno hvala i zelim vam sve najbolje.