Ubuntu-RS forumi
Diskord server - Verzija za Štampu

+- Ubuntu-RS forumi (http://forum.ubuntu-rs.org)
+-- Forum: Ubuntu Srbija caffe (/Forum-ubuntu-srbija-caffe)
+--- Forum: Chat (/Forum-chat)
+--- Tema: Diskord server (/Thread-diskord-server)

Diskord server - Finezt - 24.07.2018. 16.42

Ćao ljudi, nadam se da nisam promašio podforum. Naime, napravio sam Diskord server sa ciljem da okupim Linuks entuzijaste i početnike sa prostora bivše Juge sa kojima bi interakcija bila moguća u 'real time'. Da ne dužim previše, banite, podijelite savjet, primite savjet Blush

Link za Diskord server

RE: Diskord server - charobnjak - 09.08.2018. 08.50

Imas li slack ?

RE: Diskord server - Finezt - 09.08.2018. 10.35

Nažalost nemam, par ljudi me je već pitalo za IRC, Slack, i Matrix. IRC koristim (nemam svoj server/kanal), ali ovo dvoje ne. Razlog što sam napravio Discord je zbog pristupačnosti obilju drugih servera i jer mislim da je u neku ruku 'MSN' ovog novog čet doba.

RE: Diskord server - djetvan - 09.08.2018. 21.42

(24.07.2018. 16.42 )Finezt Piše:  Ćao ljudi, nadam se da nisam promašio podforum. Naime, napravio sam Diskord server sa ciljem da okupim Linuks entuzijaste i početnike sa prostora bivše Juge sa kojima bi interakcija bila moguća u 'real time'. Da ne dužim previše, banite, podijelite savjet, primite savjet Blush

Link za Diskord server
A ulaznicu posetilac plaća svojim e-mail-om i lozinkom.

RE: Diskord server - Finezt - 10.08.2018. 11.22

(09.08.2018. 21.42 )djetvan Piše:  A ulaznicu posetilac plaća svojim e-mail-om i lozinkom.

To je čisto da spriječim trolove i spamere, ispod je slika na kojoj se vidi postavka mog servera

[Slika: USrtraZ.png]

Inače, da bi zadržao nalog trajno na Diskordu, moraš se registrovati, u suprotnom nalog će ti biti privremen.