Ubuntu-RS forumi
Narodna rezolucija - Verzija za Štampu

+- Ubuntu-RS forumi (http://forum.ubuntu-rs.org)
+-- Forum: Predsoblje (/Forum-predsoblje)
+--- Forum: Novosti i objave (/Forum-novosti-i-objave)
+--- Tema: Narodna rezolucija (/Thread-narodna-rezolucija)

Narodna rezolucija - linuxadore - 23.08.2018. 22.44

Nema predaje. Pročitaj i potpiši za slobodu Srbije - narodnarezolucija.rs

RE: Narodna rezolucija - tulipan - 26.08.2018. 18.59

@linuxadore - +1

RE: Narodna rezolucija - uros - 26.08.2018. 21.00

jao sve super, ali glife na textu - ruska ćirilica.
pa se čovek pita kog je naroda [CENZURISANO] rezolucija...

RE: Narodna rezolucija - uros - 26.08.2018. 21.03

uzgred nemam, zaista ništa protiv političkih stavova, i borbe za iste, avaj, imam političke stavove i mišljenje i mislim da se čak i na ovim stranicama mora braniti i sačuvati svaki stav - stoga molio bih administratore da ne brišu slučajno ovaj post.
neka cveta 1000 cvetova.

RE: Narodna rezolucija - calexx - 26.08.2018. 21.22

Нисам баш нешто читао јер не волим ово на оваквим местима (мада сам очекивао неку народну резолуцију, рецимо фулХД) а што се мене тиче, нека остане јер ће код сваке власти да постоје они који ће да траже спас и потписе за слободу Србије. Ко год да буде на власти, увек има оних који би хтели да дођу на њихово место и они и организују ово.

RE: Narodna rezolucija - uros - 26.08.2018. 21.25

slažem se a načelo slobode koje krasi ovu zajednicu nalaže da se čak...
ma ne brišite nikako Smile

RE: Narodna rezolucija - calexx - 26.08.2018. 21.35

А да ли начело слободе које краси ову заједницу дозвољава и даље отварање политичких тема? Devil

RE: Narodna rezolucija - salepetronije - 27.08.2018. 13.13

(26.08.2018. 21.35 )calexx Piše:  А да ли начело слободе које краси ову заједницу дозвољава и даље отварање политичких тема? Devil
Човек је слободан само између мора. Овакве ствари могу довести до последица које могу нанети штету корисницима којима је потребна помоћ.

RE: Narodna rezolucija - uros - 27.08.2018. 22.42

dobro de šalimo se malo aman Smile

RE: Narodna rezolucija - mikisid - 28.08.2018. 10.44

Што се тиче резолуције остаћу суздржан, мислим да нема довољно озбиљности око тога и да је са превише усијане главе писана. Са друге стране подржавам неке идеје око резолуције али мислим да би требала другим токовима да се шири и да се покуша институцијализовање исте. Пратићу развој ситуације и начин на који се дотична резолуција опходи према власти и држави, мора то доста одговорније да иде, није ту у питању само КиМ ту смо у питању сви ми, доста смо ми већ тамо изгубили треба извући оно што можемо а гледати на то да не дамо ништа а желимо све је тотално неозбиљно и само због тога нисам подписао резолуцију иако би искрено волео да добијемо све а не изгубимо ништа то није реално.

ПС. Што се тиче ове теме и политике са моје стране, уствари то није политика него лично мишљење и став, од мене доста на овом форуму, јер сматрам да није ни место ни време за такве дебате.

ПСС. @linuxadore немој сматрати ништа лично или неки напад на тебе или петицију коју промовишеш, само сам хтео да искажем своје мишљење и став око исте, искрено се надам да нећете посустати и да ћете достићи неку разину да будете релевантан глас народа како би се неке од тачака могле и на вишим инстанцама расправљати, има доста тога што би се могло итекако искористити за добробит свих грађана Србије али мислим да требамо мало спустити лопту и рационално размислити о неким ставовима. Нисам отишао у иностранство да радим и да зарађујем јер сам патриота и не желим да идем из наше Србије али опет не могу мешати своје личне емоције са рационалним размишљањем шта је могуће а шта не. Поздрав и све најбоље, доста потписника вам желим.

RE: Narodna rezolucija - zika - 29.08.2018. 10.46

Nisam čitao, naravno, „proglas“ ali samo da, poštujući nalog vođstva naše zajednice dat gore:
(26.08.2018. 21.03 )uros Piše:  uzgred nemam, zaista ništa protiv političkih stavova, i borbe za iste, avaj, imam političke stavove i mišljenje i mislim da se čak i na ovim stranicama mora braniti i sačuvati svaki stav - stoga molio bih administratore da ne brišu slučajno ovaj post.
neka cveta 1000 cvetova.
(26.08.2018. 21.25 )uros Piše:  slažem se a načelo slobode koje krasi ovu zajednicu nalaže da se čak...
ma ne brišite nikako Smile
proverim: taj „proglas“ je, službeno, najava ove zajednice?
Citat:Predsoblje>Novosti i objave: Obaveštenja vezana za forum i zajednicu.

RE: Narodna rezolucija - uros - 29.08.2018. 13.43

ma imalo je negde i "šalim se" u prepisci izvesno Smile

RE: Narodna rezolucija - calexx - 29.08.2018. 13.45

Па нема везе, ако је ова резолуција у службеној најави форума, онда је све у реду.

RE: Narodna rezolucija - uros - 29.08.2018. 13.50

(29.08.2018. 13.45 )calexx Piše:  Па нема везе, ако је ова резолуција у службеној најави форума, онда је све у реду.

ma evo gledaš ti - gledam ja u Vađno obaveštenje, i ne vidiš ti ne vidim ja...
Ali svakako mislim da je dobrodošla rasprava, i nvala OP na postavljanju teme, kao inicijalni post za (meni lično, a možebiti i opštu - raspravu)

pa ako krene nit dobro je, ako ne krene - opet dobro.

Sve u svemu dobro sam raspoložen ovih dana, profesionalni uspeh, pa me drži adrenalin Smile