Ubuntu-RS forumi
Ne radi you tube - Verzija za Štampu

+- Ubuntu-RS forumi (http://forum.ubuntu-rs.org)
+-- Forum: Ubuntu opšta podrška (/Forum-ubuntu-opsta-podrska)
+--- Forum: Opšte diskusije (/Forum-opste-diskusije)
+--- Tema: Ne radi you tube (/Thread-ne-radi-you-tube)

Ne radi you tube - dakson - 12.10.2018. 15.55

Pozdrav ljudi treba mi pomoć. Od pre par dana mi ne radi you tube na chromiumu, a od danas ni na firefox. Jednostavno, čudno se ponaša i neće nijedan video da reprodukuje. Koristim Mint Sonya. Zadovoljan sam. Radi mi i daylimotion i gledam streamove bez problema, ali yt poslednjih dana neće. Inače, imam 32-bit komp. Imam instaliran i flash i peper. Da li ima neko sličnih problema?

RE: Ne radi you tube - Starac Pajser - 13.10.2018. 06.54

Isti slučajCry meni ne radi od prekjuče ni na jednom pregledaču, i to nakon što sam preuzeo novi paket apdejtova za Ubuntu 18.04 LTS. Probao sam da nađem rešenje na ask-ubuntu forumu ali mrka kapa--- Ima li ko živ ovde?

RE: Ne radi you tube - djetvan - 13.10.2018. 16.24

(13.10.2018. 06.54 )Starac Pajser Piše:  Isti slučajCry meni ne radi od prekjuče ni na jednom pregledaču, i to nakon što sam preuzeo novi paket apdejtova za Ubuntu 18.04 LTS. Probao sam da nađem rešenje na ask-ubuntu forumu ali mrka kapa--- Ima li ko živ ovde?

To se ponekad dešava na tubi ali smetnje najčešće ne traju dugo i same nestanu .
Uradio sam danas apdejt na Ubuntu 18.04 ali kod mene youtube radi normalno.
Savetujem malo strpljenja i sve će se samo dovesti u red.

RE: Ne radi you tube - Starac Pajser - 18.10.2018. 21.14

Само да пријавим - ЈуЋуба још увек нема Cry Стрпљен-спасен не ради, има ли нека команда у терминалу или нешто слично, хвала beer

RE: Ne radi you tube - promis - 18.10.2018. 22.11

Jel radi neki drugi sajt sa videom?
Šta ne radi fleš video ili HTML5 video?

RE: Ne radi you tube - Starac Pajser - 19.10.2018. 05.21

(18.10.2018. 22.11 )promis Piše:  Jel radi neki drugi sajt sa videom?
Šta ne radi fleš video ili HTML5 video?
Моји видео снимци раде, као и снимци који се деле преко Твитера и Фејсбука. Када се улогујем на Ју Тјуб, отвори се страница са понуђеним снимцима, али када одаберем било који од њих - уместо да се покрене видео, на кратко се појави онај црни екран (као пред почетак емитовања) који затим побели и ... Не знам боље Cry

[attachment=1840]

RE: Ne radi you tube - radak - 31.10.2018. 16.00

http://prntscr.com/lcq9lv

Probaj sa ovom trecom opcjikom, otvori New incognito window i probaj da li radi.

RE: Ne radi you tube - Ivanjo - 31.10.2018. 17.08

Iinstaliraj ako te ne mrzi ponovo Ubuntu 18.04.1, to nije normalno da Youtube ne radi, kod mene radi i na Firefoxu i na Gpoogle chromu mora da nešto fali u sistemu. Posle svih apdejta sistema kod mene Youtube radi sasvim normalno.

RE: Ne radi you tube - mirestef - 03.11.2018. 09.10

Одјави се са свог google налога и пробај да пустиш видео са youtuba, пријатељ је имао исти случај, није му ни реинсталација помогла. Кад није пријављен на налог видео ради, а чим се пријави видео неможе да се покрене. Са другим google налогом све ради без грешке.

RE: Ne radi you tube - vrag81 - 03.11.2018. 09.32

(03.11.2018. 09.10 )mirestef Piše:  Одјави се са свог google налога и пробај да пустиш видео са youtuba, пријатељ је имао исти случај, није му ни реинсталација помогла. Кад није пријављен на налог видео ради, а чим се пријави видео неможе да се покрене. Са другим google налогом све ради без грешке.

Друштво ових дана сам имао сличну дискусију на једном другом форуму и само да вас обавестим да проблем није до Убунтуа или Линукса у глобалу већ у језику који се одбере у Јутјубу.
Проблем настаје кад се одабере српскохрватски (за оне који нису учили школу за време бивше нам Југе у питању је оно што данас називате "српска латиница") односно када одаберете "Srpski".

Решење је да или одаберете "Српски" или ако баш волите латиницу одберете "hrvatski".

Дакле никакве реинсталације, трљажења драјвера и сл... само одаберите правилно језик и писмо и ето решења пробелема.

Искрено нисам ни ја веровао да је то у питању док нисам испробао све комбинације...

(31.10.2018. 17.08 )Ivanjo Piše:  Iinstaliraj ako te ne mrzi ponovo Ubuntu 18.04.1, to nije normalno da Youtube ne radi, kod mene radi i na Firefoxu i na Gpoogle chromu mora da nešto fali u sistemu. Posle svih apdejta sistema kod mene Youtube radi sasvim normalno.

Нема потребе да се врши реинсталација - само правилно подешавање језика - ставити или Српски или hrvatski и проблем је решен.

RE: Ne radi you tube - Ivanjo - 03.11.2018. 10.54

Da, ja uvek podesim Youtube na UK Engleski pa zato nema problema u pravu si. Neka probaju.