Ubuntu-RS forumi
’де се денуше сачуване пријаве у Фајерфоксу - Verzija za Štampu

+- Ubuntu-RS forumi (http://forum.ubuntu-rs.org)
+-- Forum: Ostala aktivna izdanja (/Forum-ostala-aktivna-izdanja)
+--- Forum: Ubuntu 18.04 LTS Bionic Beaver (/Forum-ubuntu-18-04-lts-bionic-beaver)
+---- Forum: Ubuntu 18.04 LTS Bionic Beaver: Internet i mreže (/Forum-ubuntu-18-04-lts-bionic-beaver-internet-i-mreze)
+---- Tema: ’де се денуше сачуване пријаве у Фајерфоксу (/Thread-%E2%80%99de-se-denuse-sacuvane-prijave-u-fajerfoksu)

’де се денуше сачуване пријаве у Фајерфоксу - salepetronije - 27.10.2018. 15.19

Наслов све објашњава. У Фајерфоксу издања 63.0 не могу да најдем сачуване пријаве.

RE: ’де се денуше сачуване пријаве у Фајерфоксу - uros - 27.10.2018. 20.21

blah...

ne znam iskreno.

RE: ’де се денуше сачуване пријаве у Фајерфоксу - shime - 27.10.2018. 23.50

Preferences/Privacy&Security/Forms&Passwords/Saved Logins

RE: ’де се денуше сачуване пријаве у Фајерфоксу - salepetronije - 28.10.2018. 09.26

(27.10.2018. 23.50 )shime Piše:  Preferences/Privacy&Security/Forms&Passwords/Saved Logins
Постоји дугме „претрага“. Форме и лозинке не приказују у издању 63.0, тј. претумбани су обрасци поставки, па се форме и лозинке не приказују ту где треба, где су биле раније. Ипак, горе десно је дугме претраге и на упит „форме“ претрага нађе то што треба. Дакле, решено је.
Извињавам се што затрпавам форум, али ми заиста није пало на памет да користим кућицу претраге.

RE: ’де се денуше сачуване пријаве у Фајерфоксу - calexx - 28.10.2018. 10.09

Одавно је све претумбано, од како су избацили додатке и сличне корисне детаље па сам и престао да га користим, али нема потребе за претрагом када је наведена путања исправна и долазиш до истог резултата.

RE: ’де се денуше сачуване пријаве у Фајерфоксу - dragan99 - 28.10.2018. 12.10

Isto su strpali-sakrili setovanje da se iskljuci iskakcucuci prozor sa pitanjem da li da te obavestava o toj www stranici, fazon smaranja facebooka. To je sad sakriveno iza setovanja za kameru. Sakriveno u prozor koji se otvori au njega se upisujeu dozvoljeni smaraci a na dnu prozora je kucica gde se to sve zabranjuje.