Ubuntu-RS forumi
Otkud baš XMB kao scripte za board? - Verzija za Štampu

+- Ubuntu-RS forumi (http://forum.ubuntu-rs.org)
+-- Forum: Predsoblje (/Forum-predsoblje)
+--- Forum: Ubuntu Srbija (/Forum-ubuntu-srbija)
+--- Tema: Otkud baš XMB kao scripte za board? (/Thread-otkud-bas-xmb-kao-scripte-za-board)

Otkud baš XMB kao scripte za board? - Vladimir - 25.12.2007. 23.22

Mislim sada nešto gledam funkcije i mogućnosti ovog foruma u odnosu na phpbb 3, mybb, SMF pa čak i neke druge manje poznate (besplatne) i ovaj forum je ubedljivo najlošiji, sa najmanje funkcija i najmanje "mogućnosti" za upgrade (plug in, mod's.).

Pa htedoh da pitam zašto baš ovaj? Smile

Nikad nije kasno da se prebacite na SMF ili Phpbb, samo treba imati malo želje, sreće a bog'me i pameti.

Pozdrav!

- quince - 25.12.2007. 23.36

a sta ti to pa fali?

- Vladimir - 25.12.2007. 23.41

Ma nije bitno šta meni konkretno fali, nego sam prosto pitao zašto baš ovaj kada postoje, kodno i vizuelno bolji forumi od ovoga Wink

- petrovicivan - 25.12.2007. 23.43

Само су phpBB и XMB под ОЈЛом (GPL). Можда буде миграције али не баш у скоријој будућности, не видим да нам ишта овако недостаје

- olujicz - 25.12.2007. 23.45

Još davno smo diskutovali o tome da promenimo forum, ali se nismo odlučili na koji da pređemo i nekako smo to kasnije zapostavili.

- Vladimir - 25.12.2007. 23.49

Ahaaa znači GPL pravi "problem" Wink

Pa dobro, ako se ikada budete odlučili da predjete na bolji (phpbb) javite imam negde uradjen skin za Ubuntu Human, samo treba da se doradi malo!

Pozdrav

- bojce - 25.12.2007. 23.50

Ovo je forum gde ljudi treba pre svega da nadju pomoc i savet, da nauce nesto novo, itd.,pa i ne treba da bude "saren" na sve strane, sa gomilom opcija koje pola forumasa nece koristiti ili koje nicemu konkretnom ne sluze, za razliku od foruma koji su tipicno zabavnog karaktera.Wink

Sve u svemu, ne kazem da ne bi mogao da bude sareniji sa vise opcija, ali mislim da to ovde ne bi imalo opravdanja.

Uostalom.necu citirati naseg nobelovca Ivu Andrica, sta je rekao kada su ga pitali da li Politika treba da izlazi u koloru, a ne crno-bela.

- dr.nele - 26.12.2007. 00.09

ja sam sasvim zadovoljan sa ovim Tongue 100% koristi svrsi

- Milos_SD - 26.12.2007. 00.53

Da budem iskren, meni jedino smeta search koji je uzasno loshe uradjes u XMB-u. Tacnije, veoma je nepregledno. Mozda je to ono sto odvraca novajlije od search-a foruma, pa radije postavljaju novu temu, jer je jednostavnije. Smile

P.S. Nadam se da se niko nece naci uvredjenim zbog ovoga sto sam napisao.