Ubuntu-RS forumi
Moguć novi Ubuntu događaj u Kragujevcu - Verzija za Štampu

+- Ubuntu-RS forumi (http://forum.ubuntu-rs.org)
+-- Forum: Predsoblje (/Forum-predsoblje)
+--- Forum: Ubuntu Srbija (/Forum-ubuntu-srbija)
+--- Tema: Moguć novi Ubuntu događaj u Kragujevcu (/Thread-moguc-novi-ubuntu-dogadaj-u-kragujevcu)

Moguć novi Ubuntu događaj u Kragujevcu - djole_nisam_ja - 02.07.2008. 13.36

Ćao ljudi,

posle 100 godina, evo me o5. Ispiti i te stvari su me omeli u aktivnom posećivanju zajednice ali to ne znači da sam se odrodio od iste.

Naime, da li ste raspoloženi za ponovno okupljanje u KG?

Imam par interesantnih ideja koje bismo mogli da sprovedemo u delo.

Pozdrav

P.S. Sviđaju mi se izmene foruma, nisu drastične, ali znače.

[Izmenjeno 2-7-2008 djole_nisam_ja]

[Izmenjeno 9-7-2008 djole_nisam_ja]

[Izmenjeno 11-7-2008 djole_nisam_ja]

- dekao - 11.07.2008. 10.14

Kad je ono bilo prošlo predavanje u Kragujevcu? Čini mi se baš skoro.

- FilipKnezic - 11.07.2008. 10.16

Trebali bi i u Beogradu da napravimo neko okupljane.

Krusevac - acinic - 11.07.2008. 11.52

Ja bih licno voleo (posto nije daleko od PN ) da u neko dogledno vreme se desi predavanje u Krusevcu ili Kraljevu (svi znamo ko je iz Kraljeva) ali ovih Krusevljana nema nigde ! Lol

[Izmenjeno 11-7-08 acinic]

- djole_nisam_ja - 12.07.2008. 00.45

Pa nisam mislio na predavanje, mozda neki TryMe show ili tako nesto

- Rainmaker - 12.07.2008. 06.44

@djole

u principu nije problem. Naravno da pre toga treba da se izdgovoramo oko detalja, usaglasimo datum itd itd.

Ideja sa Try Me Show je odlicna, ali zahteva odredjen broj racunara i prostor. Doduse sad je i prilicno nezahavlan period za takve stvari, raspust, leto, god. odmori, a da ne spominjem ove vrucinstine.

Licno sam za, ali da sacekamo da cujemo i ostale pa da vidimo sta je i kad izvodljivo.

- djole_nisam_ja - 12.07.2008. 12.17

Citat:Originally posted by Rainmaker
@djole

u principu nije problem. Naravno da pre toga treba da se izdgovoramo oko detalja, usaglasimo datum itd itd.

Ideja sa Try Me Show je odlicna, ali zahteva odredjen broj racunara i prostor. Doduse sad je i prilicno nezahavlan period za takve stvari, raspust, leto, god. odmori, a da ne spominjem ove vrucinstine.

Licno sam za, ali da sacekamo da cujemo i ostale pa da vidimo sta je i kad izvodljivo.

Cenim da bi za ovakav dogadjaj optimalan datum bio prva polovina septembra ali da bi bilo dobro da sorganizacija pocne na vreme.

Videcu sta mogu da ucinim po pitanju racunara i prostora.

Pozdrav

- djole_nisam_ja - 13.07.2008. 10.42

Ćao ljudi,

evo kako, još nisam pričao sa čovekom u detalje ali računare imamo. Trebalo bi da to bude 4 komada.